Фотозвіт про семінар “Аспірантура в Швнйцарії: досвід з Цюрихського Університету” 2021

Звіт про семінар «Аспірантура в Швейцаріі: досвід з Цюрихського Університету»

08 листопада 2021 р. за ініціативи кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови на платформі Zoom відбувся міжкафедральний науковий лінгвістичний семінар «Аспірантура в Швейцаріі: досвід з Цюрихського Університету», у якому взяли участь здобувачі наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 035 «Філологія» та науково-педагогічні працівники факультету лінгвістики. Спікером на семінарі виступила аспірантка кафедри комп’ютерної лінгвістики Цюрихського Університету (Цюрих, Швейцарія) Валерія Перепелиця.

Під час семінару Валерія поділилася своїм власним досвідом вступу до аспірантури Цюрихського Університету та особливостями навчання і життя у Швейцарії, а також окреслила основні етапи роботи над PhD дисертацією на тему “The dynamics of indexical information in speech and its role in speech communication and speaker recognition”, яка є міждисциплінарним дослідженням і реалізується у межах фонетики, нейролінгвістики та нейробіології.

Якщо ви бажаєте переглянути запис семінару, прохання написати на seonolut@gmail.com.