enuk

Партнери

Серед ключових завдань, які ставить перед собою кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови не лише надання якісної та конкурентоспроможної освіти своїм студентам, але і сприяння у працевлаштуванні випускників. З огляду на це, кафедра постійно працює над розширенням партнерських зв’язків і залученням нових потенційних роботодавців. Наразі налагоджено успішну співпрацю з цілою низкою організацій та підприємств.

Освітня агенція Business Link
Міжнародний виставковий центр
Центр Перекладів “MYVIC SOLUTIONS”
ТОВ “Ерідан 2002”
Медичний Центр “Ісіда”

Особливу подяку за підготовку спеціалістів висловила Факультету Лінгвістики на Кафедрі теорії практики та перекладу англійської мови компанія WIX. У листі-відгуці йдеться: “Wix.com – це провідна міжнародна компанія хмарних розробок з мільйонами користувачів у всьому світі. Наше робоче середовище – одне з найунікальніших місць на планеті з офісами у Тель-Авіві, Нью-Йорку, Сан-Франциско, Вільнюсі, Києві та Дніпрі.

 З 2017 року у київському офісі посаду агента відділу підтримки (Customer Solutions Agent) посідали випускники факультету лінгвістики Національного Технічного Університету України “Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського”.
 
Так, у різний час цю посаду обіймали Кравченко Євген, Олександра Савельева, Оксана Процик, Кашинцева Карина. Остання починала свою кар’єру в компанії як агент технічноїпідтримки, а згодом перейшла у відділ менеджменту. Юлія Осипчук наразі очолює одну з команд Customer Solutions, а Олександр Морозов працює в технічному підрозділі. 
Усі агенти володіють високим рівнем розмовної та письмової англійської мови, яку використовують щоденно у листуванні з іноземними колегами та англомовними користувачами.Також необхідно відмітити високий рівень перекладацьких навичок у царині технічної англійської мови.
 
Ми задоволені роботою вищезгаданих людей та рівнем їх знань та навичок.”