ІІ рівень (магістерський) 2024 рік

Зверніть увагу!

Уся актуальна офіційна інформація розміщена на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Якщо після одержання диплому «бакалавра» або «магістра» ти хочеш продовжити навчання за спеціальністю 035 Філологія (другий рівень вищої освіти), то можеш вступити на факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Здобувати цей рівень вищої освіти (рівень магістра) на кафедрі ТППАМ можна за програмою:

Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська (форма навчання – денна або заочна)

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці (денна або заочна форма навчання).

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням чи за кошти фізичних та / або юридичних осіб, тобі потрібно обов’язково:

• скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ),
  • скласти фаховий іспит,
  • написати мотиваційний лист.

Зареєструватися на ЄВІ можна в особистому кабінеті ЕС «Кампус» (якщо ти – студент КПІ ім. Ігоря Сікорського)

або через електронну пошту (якщо ти навчаєшся в іншому ЗВО).

Також важливо знати!

інформація про акредитацію (сертифікати у форматі PDF)
інформація про роботодавців та перспективи для студентів після отримання диплому бакалавра

Залишились запитання?