uk

Дискурс професійної і творчої комунікації: лінгвокультурний, когнітивний, перекладацький та методичний аспекти

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ,

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

 «Дискурс професійної і творчої комунікації: лінгвокультурний, когнітивний, перекладацький та методичний аспекти»,

яка відбудеться 18-19 травня 2023 року у дистанційному форматі на платформі Zoom

Робочі мови конференції:

українська, англійська, німецька, французька

Доповідь на пленарному засіданні – до 30 хв., на секційному – 15 хв. Обговорення – 10 хв.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ:

9:00 – 9:30 платформа ZoomРеєстрація учасників конференції
9:30 – 12:00 платформа ZoomВідкриття конференції. Пленарне засідання
12:00 – 12:30Перерва
12:30 – 15:30 платформа ZoomСекційні засідання за тематичними напрямами: Секція № 1.* Мова та дискурс: проблеми розвитку та функціонування у професійному і творчому поліетнічному та полікультурному просторах. Секція № 2.* Когнітивно-дискурсивні дослідження мови, мовлення й тексту у професійній сфері. Секція № 3.* Когнітивно-дискурсивні дослідження мови, мовлення й тексту в художній та мистецько-творчій сферах. Секція № 4.* Інтермедіальні та мультимодальні студії різножанрових дискурсів у діалозі культур. Секція № 5.* Перекладознавство й переклад у професійній, художній та мистецько-творчій сферах: здобутки та перспективи. Секція № 6.* Сучасні підходи та інноваційні технології у формуванні іншомовної комунікативної компетенції у професійній сфері. Доповіді учасників конференції та дискусія.  
15:30 – 16:00 платформа ZoomПідведення підсумків. Урочисте закриття конференції

У рамках роботи конференції планується проведення о 14:00 вебінару на тему: AToolboxfor Machine Translation Postediting

(доповідач: Ута Зеевальд-Хеег, професорка Інституту прикладних наук університету Анхальт (м. Кьотен, Німеччина).

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeY1-LX_hFOZIbE14nRvWPoSH32hxdZbvXyFa1ZEQss6-Z43A/viewform

За сприяння Німецької академічної служби обмінів (DAAD) у рамках роботи конференції планується виступ лектора Німецької академічної служби обмінів (DAAD), старшого викладача кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови (PhD) Міхаеля Кляйнеберга з доповіддю “LandeskundeimSprachunterricht” та проведення вебінару на тему “WissenschaftlichesSchreiben“.

Для участі в конференції просимо до 16 квітня 2023 р. зареєструватися на сайті конференції http://conference.dopacc.kpi.ua/kpi_dpcc у ролі автора, натиснути на вкладку Тека користувача і створити нове подання, а також надіслати на e-mail (ktppamm@gmail.com) такі матеріали конференції:

  • ЗАЯВКУ для участі в конференції (форма заявки додається). Назва файлу: прізвище та ініціали автора латиницею, наприклад, Petrik_І_І_zayavka;

Заявку також можна надіслати, заповнивши гугл-форму:
https://forms.gle/y6vXytMUVmti3kBz8

  • ТЕЗИ доповіді, оформлені відповідно до вимог (зразок додається). Назва файлу: прізвище та ініціали автора латиницею та номером секції, наприклад, Petrik_І_І_№.

Тема електронного листа має містити примітку: Конференція_2022.