enuk

Напрями та спеціальності підготовки фахівців

Каталог вступника 2023


Міністерство освіти і науки розробло алгоритм дій (https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2023-10-krokiv-dlya-vstupu-do-zakladu-vishoyi-osviti-u-2023-roci) для цьогорічних вступників. Головні кроки допоможуть нашим вступникам стати студентами у 2023 році. А Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського завжди готова прийти на допомогу та скерувати вступників до найкращого техічного універитету країни!💪


28 березня 2023 року у Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти:

➡️ наказ (https://bit.ly/3G1FE4m) Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2023 року № 277 «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2023 році» – за № 518/39574;
➡️ наказ (https://bit.ly/3KjgL6R) Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2023 року № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році», зареєстрований – за № 519/39575.


День відкритих дверей КПІАбітFest КПІ ім. Ігоря Сікорського 4 червня

День відкритих дверей – КПІAbitFEST online 2021

ФАКУЛЬТЕТ ЛІНГВІСТИКИ 

Спеціальність     035 Філологія
Спеціалізація      035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська
035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька
035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька
Форма  навчання  Денна,заочна (англійська мова)
НМТУкраїнська мова, історія України, математика
Вивчають            Навчальний план підготовки «Бакалавра» включає цикли дисциплін гуманітарної, соціально-економічної, фундаментальної, природничо-наукової, професійної та практичної підготовки. Бакалавр повинен мати базові знання про основи філософії, мовознавства, базові знання фундаментальних наук, в галузі перекладознавства, інформатики і сучасних інформаційних технологій, знання граматичних явищ іноземної мови, володіння мовним словниковим запасом,  знання про різні типи стратегій, основних принципів перекладацької етики. При цьому на бакалаврському рівні починається спеціалізація фахової підготовки.
Кар’єрні можливості    Продовження навчання за рівнем вищої освіти «Магістр» спеціальності  035 «Філологія»Фахівець підготовлений до роботи в галузі економіки за Державним класифікатором 009:2010 74.3 надання послуг з перекладу.Фахівець здатний виконувати зазначену професійну роботу за Державним класифікатором 003:2010 може займати первинні посади 3439 фахівець-перекладач, перекладач науково-технічної літератури, філолог.

Кафедра ТЕОРІІ, ПРАКТИКИ, ПЕРЕКЛАДУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Спеціальність035 Філологія
Спеціалізація035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),перша – англійська
Форма навчанняДенна, заочна
НМТУкраїнська мова, історія України, математика
ВивчаютьВивчають особливості усного та письмового перекладу текстів в галузях комп’ютерних наук, загальної інженерії, захисту довкілля, електроніки, юриспруденції та бізнесу іноземною та державною мовою. Навчаються технологіям забезпечення усної та письмової комунікації та інтерпретації, здійснення письмового перекладу різностильових типів текстів та усного двостороннього перекладу з іноземних мов на українську, а також з української мови на іноземні мови.
Кар’єрні можливостіВипускники працюють викладачами у вищих навчальних закладах, журналістами на провідних телеканалах України, редакторами-перекладачами у відомих ЗМІ України, гідами-перекладачами, перекладачами науково-технічної літератури,  співробітниками дипломатичних установ, помічниками директорів компаній з іноземним капіталом (Procter&Gamble Ukraine, L’Oreal Ukraine, IBM, British Council), стюардесами в міжнародних авіакомпаніях.