enuk

VІІ Круглий стіл з міжнародною участю (26 квітня 2024 р.)

Вельмишановні колеги!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Круглого столу з міжнародною участю «Current trends in phonetic studies»Сучасні тенденції фонетичних досліджень»), який відбудеться 26 квітня 2024 року на кафедрах теорії, практики та перекладу французької мови і теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

ТЕМАТИКА СЕКЦІЙ КРУГЛОГО СТОЛУ

1. Сучасні дослідження звукової будови мови й мовлення.

2. Комунікативно-когнітивний, енергетичний, культурологічний, еколінгвістичний та прагматичний аспекти фонетичних досліджень дискурсу.

3. Фоносемантичні й фоностилістичні дослідження текстів різних жанрів.

4. Емоційний стан, почуття й відчуття особистості та їхнє просодичне вираження у мовленні.

5. Ідентифікація особистості мовця за фонетичним оформленням його мовлення.

6. Константність і варіативність соціофонетичних параметрів мовлення.

7. Підходи, напрями й аспекти до вивчення фонетичних універсалій.

8. Взаємодія лінгвальних і позалігвальних характеристик в оформленні емоційного мовлення.

9. Лінгвоконтрастивні дослідження фонетичних систем іноземної та української мов.

10. Актуальні питання методики викладання фонетики іноземної мови.

11. Роль фонетичних засобів у перекладі текстів різних жанрів.

Матеріали круглого столу будуть опубліковані до початку його роботи в електронному збірнику тез доповідей, а також розміщені на сайті конференції (http://ctips.kpi.ua/2020/index).
Матеріали круглого столу просимо надсилати до 26 березня 2024 року на електронну адресу ktppamm@gmail.com:

1. «Анкету учасника круглого столу» (див. зразок анкети нижче).
  2. Тези доповіді (обсягом до 4 стор.) (див. зразок оформлення нижче).

Заявку для участі в роботі Круглого столу також можна подати, заповнивши гугл форму: “Registration Form Round Table Discussion «Current Trends in Phonetic Studies» Kyiv, April 25, 2024” – Google Форми

Телефон для довідок: (044) 204 81 01 (кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського).

З організаційними питаннями Ви можете звертатися до Тараненко Лариси Іванівни: тел. (+38) 050 353 52 34.

Участь у роботі круглого столу безкоштовна.

Відеозвіт про роботу VIІ Круглого столу (Пленарне засідання, 26.04.2024 р.)

Відеозвіт про роботу VIІ Круглого столу (Секційне засідання, 26.04.2024 р.)

Відеозвіт про роботу VI Круглого столу (21.04.2023 р.)