📢Шановні студенти!

Розпочато проведення 1-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

🎓До участі запрошуються студенти бакалаврату (3, 4 курси) та магістратури.

🗓Перший тур конкурсу проходитиме на кафедрі ТППАМ до 14 січня 2022 року за такими напрямами:
•Германські мови (англійська, німецька);
•Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури;
•Соціолінгвістика;
•Прикладна лінгвістика;
•Переклад;
•Гендерні дослідження;
•Освітні, педагогічні науки;
•Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Положення про проведення конкурсу та вимоги до оформлення робіт можна знайти у прикріпленому файлі.

📝Якщо Вас зацікавила участь у конкурсі, будь ласка, заповніть форму (https://forms.gle/Db4YFUcnddCizSbNA).

Контактна особа з питань проведення конкурсу: Ольга Існюк (Telegram: @Olha_Isniuk, e-mail: oisnyuk@ukr.net).