uk

Методичний семінар для аспірантів

Шановні колеги!

Запрошую на методичний семінар для аспірантів «Досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні іноземних мов», який відбудеться 18.05.22 о 16.00

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/9215428661?pwd=ZloyVUFoRXlJK2lXTGlpcHNZa1VGQT09

Идентификатор конференции: 921 542 8661
Код доступа: jtKY5W

Zoom Video (https://us02web.zoom.us/j/9215428661?pwd=ZloyVUFoRXlJK2lXTGlpcHNZa1VGQT09)


Звіт про семінар

18 травня 2022 р. за ініціативи кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови на сервісі відеоконференцій Zoom відбувся міжкафедральний методичний семінар «Досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні іноземних мов», у якому взяли участь здобувачі наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 035 «Філологія» та науково-педагогічні працівники факультету лінгвістики. Спікером на семінарі виступила кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ТППАМ Ольга Ващило.

У ході семінару спікерка поділилася власним досвідом використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні іноземних мов, зокрема досвідом організації навчання студентів технічних спеціальностей іншомовного монологічного мовлення із використанням навчальної платформи Canvas та досвідом організації дистанційного навчання майбутніх філологів англійської мови в умовах пандемії COVID-19 із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Ольга Ващило окреслила переваги використання навчальної платформи Canvas у навчанні іноземної мови, продемонструвала основні функціональні можливості окресленої  платформи, показала власні розроблені та розміщені на платформі курси.

Переглянути семінар можна за посиланням:

Leave a Reply