XIV Всеукраїнська науково-практична конференця здобувачів вищої освіти та молодих учених

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

«КПІ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» ФАКУЛЬТЕТ ЛІНГВІСТИКИ

кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови,
кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови,
кафедра теорії, практики та перекладу французької мови

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image-3.png

Шановні студенти!

Запрошуємо вас узяти участь у

XІV Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених

«ALMA MATER – КПІ ім. Ігоря Сікорського» / “ALMA MATER – Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

яка відбудеться 22 березня 2024 року

Місце проведення: ФЛ, кафедра ТППАМ, корпус 7 КПІ ім. Ігоря Сікорського,

он-лайн зустріч на платформі Zoom

о 14:15

Лінк на приєднання:

Програма конференції

Робочі мови конференції: англійська, німецька, французька.

Форми участі у конференції: дистанційна

ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА ТАКИХ СЕКЦІЙ:

Секція № 1. Higher Educational Institutions in Ukraine / ЗВО України.

Секція № 2. History of Igor Sikorsky KPI / Історія КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Секція № 3. Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute Today / КПІ ім. Ігоря Сікорського сьогодні.

Секція № 4. History and Present of Linguistic Faculty / Історія і сьогодення факультету лінгвістики.

Для участі в конференції до 18 березня 2024 року необхідно надіслати на електронну адресу andrushchenko.iryna@lll.kpi.ua презентацію свого виступу у форматі pdf (назва файлу – Карпенко_презентація) та продублювати її на пошту ktppam@ukr.net. Завантажуючи вихідний файл (Вашу презентацію), зверніть увагу на графу тези – Вам потрібно надати коротку анотацію Вашої презентації (100-150 слів) (назва файлу – Карпенко_тези).

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Презентації виступів будуть розміщені на сайті конференції http://alma-mater.fl.kpi.ua/almamater/ та на сайті кафедри ТППАМ, ТППНМ та КТППФМ.

Увага! Автори та наукові керівники несуть відповідальність за якість публікацій! Усі матеріали, які публікуються й оприлюднюються як збірки тез чи статей, перевіряються на плагіат.

Оргкомітет: м. Київ, 03056, проспект Перемоги, 37, корпус 7, кімн. 601, Факультет лінгвістики, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Тел. (044) 406-81-01 – кафедра ТППАМ, е-mail: ktppam@ukr.net

+38 095 497 98 56– ст. викл. Андрущенко Ірина Олександрівна,

+38 068 604 16 36– викл. Довгопол Володимир Вікторович.

Результати конференції