Відеозвіт про семінар «Лексичний підхід у навчанні іноземної мови»

Звіт про семінар
«Лексичний підхід у навчанні іноземної мови»

20 грудня 2021 р. за ініціативи кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови на платформі Zoom відбувся міжкафедральний методичний семінар «Лексичний підхід у навчанні іноземної мови», у якому взяли участь здобувачі наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 035 «Філологія» та науково-педагогічні працівники факультету лінгвістики. Спікером на семінарі виступила кандидат філологчних наук, доцент кафедри АМГС №3 Ганна Матковська.
Семінар був присвячений відносно новому лексичному підходу у навчанні іноземних мов. Ганна Матковська наголосила на принципах та особливостях цього підходу, а також зосередила увагу на доволі дискусійному питанні використання перекладу слів чи словосполучень рідною мовою у процесі навчання іноземній мові. Окрім цього, спікерка представила низку цікавих завдань у межах лексичного підходу, а також поділилася низкою корисних посилань та підручників за темою семінару.

Переглянути семінар можна за посиланням: