Шановні аспіранти, магістранти, викладачі та всі охочі!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі міжкафедрального лінгвістичного семінару Методологічне підґрунтя дослідження просодичного оформлення публічного мовлення акцентуйованих особистостей”, який відбудеться 30 травня 2023 р. о 17:30 (за Київським часом).

Спікер: к.філол.н., доцент, завідувач кафедри фонетики і практики англійської мови Київського національного лінгвістичного університету Ірина Олександрівна Андрущенко.

Зустріч організовано кафедрою теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики у межах реалізації освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 035 Філологія.

Покликання на приєднання:

Звіт про лінгвістичний семінар
“Методологічне підґрунтя дослідження просодичного оформлення публічного мовлення акцентуйованих особистостей”

30 травня 2023 року за ініціативи кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови на платформі Zoom відбувся міжкафедральний науковий лінгвістичний семінар «Методологічне підґрунтя дослідження просодичного оформлення публічного мовлення акцентуйованих особистостей», у якому взяли участь здобувачі наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 035 Філологія. Доповідачем на семінарі була кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри фонетики і практики англійської мови Київського національного лінгвістичного університету Ірина Олександрівна Андрущенко.
Під час роботи семінару доповідач окреслила загальні характеристики публічного мовлення та мовлення ацентуйованих особистостей, ознайомила з особливостями роботи з експертами-психологами, інформантами-носіями мови та інформантами-фонетистами. Особливо цінним під час роботи семінару стало детальне і чітке представлення сучасного методологічного інструментарію виконання міждисциплінарного експериментально-фонетичного аналізу публічного мовлення різними типами особистостей.

Переглянути семінар можна за покликанням: