enuk

І рівень (бакалаврський)

Шановний абітурієнте!
 Час прийняття важливих рішень настав, але  що обрати? Ми допоможемо!!!Якщо ти хочеш оволодіти англійською мовою на рівні професіонала, дізнатися про найцікавіші питання дослідження сучасного стану не тільки англійської, а й української мов, якщо хочеш приєднатися до елітної професії перекладача, то наша КАФЕДРА ТЕОРІЇ, ПРАКТИКИ ТА ПЕРЕКЛАДУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – саме для тебе!!!

      Після перших двох років  бакалаврату, які вибудовують базис практичних знань для майбутнього перекладача, третій рік навчання – це перші кроки в оволодінні перекладацькою професією. Курси з практики перекладу текстів в галузях комп’ютерних наук, загальної інженерії, захисту навколишнього середовища, електроніки, юриспруденції та бізнесу тривають протягом третього та четвертого курсів. Знання, навички та уміння отримані на лекційних та практичних заняттях перевіряються та відшліфовуються протягом перекладацьких практик. Четвертий рік навчання відкриває шлях у світ усного перекладу.

     Для тих, хто бачить себе майбутнім науковцем, курсові роботи, починаючи з ІІІ курсу, є чудовою нагодою, яку не можна пропускати, адже це початок тих досліджень, які можуть розкритися в магістерській дисертації. А далі – відкриті двері для написання кандидатської дисертації.

     На факультеті лінгвістики є всі умови для комфортного проживання у гуртожитках на території кампусу університету. Це територія, яка має свою історію і свої загадки. А наш факультет і наша кафедра розташовані таким чином, що все необхідне для навчання та дозвілля знаходиться компактно і дуже комфортно для студентів. Шостий поверх корпусу № 7 – це наша домівка з деканатом факультету, викладацькою кафедри, бібліотекою, комп’ютерним класом та світлими аудиторіями.
І це – ще не все! Адже без сучасних можливостей світової мережі неможливо собі уявити наше життя, тому ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ – до ваших послуг!

     Наш факультет – дуже молодий у віковій історії КПІ, але ми були першими у започаткуванні підготовки перекладачів фахових мов. Це сталося завдяки міжнародній діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка охоплює співпрацю з університетами багатьох країн Європи, Північної та Південної Америки та Азії. Міжнародна діяльність кафедри охоплює співпрацю з іноземними вищими навчальними закладами на рівні студентів та викладачів. Тільки за 2014 рік в рамках програми EUROEAST 20 студентів нашої кафедри навчалися за кордоном в університетах-партнерах програми. Про можливості участі студентів у міжнародних проектах та програмах можна дізнатися з інформації, яка викладається на сайтах факультету та нашої кафедри.

     Аби надати нашим випускникам більше можливостей  під час працевлаштування курси з методики, педагогіки та психології на старших курсах дають можливість працювати викладачем не тільки в школах, а і у вищих навчальних закладах. Підтвердженням цього є наші випускники, які працюють на нашому факультеті. Яскравий приклад – Демиденко Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри і заступник декана нашого факультету. Наші випускники працюють  не тільки на нашій кафедрі, але й на інших кафедрах факультету, успішно поєднуючи і викладацьку і наукову роботу.

Більше про життя і навчання на кафедрі охоче розкажуть наші викладачі та студенти на дні відкритих дверей, які регулярно влаштовує Університет – стеж за анонсами на головній сторінці сайту!

Отже, шановний абітурієнте, кафедра теорії, практики та перекладау англійської мови чекає на тебе!

Вступ на перший курс І рівня (бакалавр) за сертифікатами ЗНО, 2020 рік.

Вибіркові дисципліни для ОКР “Бакалавр” 2020 року вступу.

Місця практики

Побутові питання (гуртожиток)